Vill du skapa synergi?

 

Hör av dig till Bolt om du vill ha hjälp av en byrå som fokuserar på vad kommunikation kan vara och inte på vad det en gång var. Vi kan skapa fantastiska saker tillsammans!


Bolt Kommunikation
Norra Strandgatan 6
553 20 Jönköping
036-16 24 55
mail@bolt.se
Samarbeta med Bolt — mail@bolt.se
Jobba på Bolt — jobb@bolt.se
Praktisera på Bolt — talang@bolt.se
Ola Samuelson
Kreatör
036-16 24 55
ola@bolt.se
Madeleine Hollender
Kreatör
036-16 24 55
madde@bolt.se
Joakim Nådell
Kreatör
036-16 24 55
joakim@bolt.se
Anna Kristinsdóttir
Kreatör
036-16 24 55
annak@bolt.se
Marcus Jarl
Kreatör
036-16 24 55
marcus@bolt.se
Peter Olzon
Kreatör/VD
036-16 24 55
peter@bolt.se
Oliver Kallin
Kreatör
036-16 24 55
oliver@bolt.se
Anna Furberg
Kreatör
036-16 24 55
anna@bolt.se
Lena Hällgren
Ekonomi
036-16 24 55
lena@bolt.se
Schizo Synergy
Kreatör
036-16 24 55
schizo@bolt.se