Vill du skapa synergi?

 

Hör av dig till Bolt om du vill ha hjälp av en byrå som fokuserar på vad kommunikation kan vara och inte på vad det en gång var. Vi finns i Jönköping och Stockholm, hör av dig!


Bolt Kommunikation
Norra Strandgatan 6
553 20 Jönköping
 
Grev Turegatan 30
114 38 Stockholm
 
036-16 24 55
hello@bolt.se
Samarbeta — hello@bolt.se
Jobba på Bolt — jobb@bolt.se
Praktisera — talang@bolt.se
Ola Samuelson
Strategist
0707 981 666
ola@bolt.se
Joakim Nådell
Creative Director
0739 895 908
joakim@bolt.se
Marcus Jarl
Copywriter/Strategy
0709 821 461
marcus@bolt.se
Hillevi Magnell
Art Director
0739 568 567
hillevi@bolt.se
Sara Blomqvist
Art Director
0707 511 114
sara@bolt.se
Peter Olzon
Art Director
0705 562 455
peter@bolt.se
Eric Lindqvist
Intern
036 16 24 55
intern@bolt.se
Ida Kling
AD-assistant
036 16 24 55
ida.kling@bolt.se
Ellinor Hellberg
Project Manager
0705 363 837
ellinor@bolt.se